Sádrokarton

Sádrokarton

Na sádrokartonu jsme vyrostli a za těch 25 let existence jsme namontovali více než 4000 000 m2 sádrokartonu. Sádrokarton je ideální materiál pro stavbu nenosných příček, stropních podhledů, půdních vestaveb a protipožárních prvků. Naši montéři mají bohaté zkušenosti a jsou zárukou kvality.

Realizujeme kompletní montáže sádrokartonů pro všechny použití, od běžných příček, kompletních půdních vestaveb, snižování stropů podhledem, protipožární stěny v průmyslových objektech, atd.

Jsme pravidelně proškolováni a držíme všechny potřebné certifikáty pro sádrokartonové práce. Všechny montáže protipožárního sádrokartonu jsou prováděny dle technických listů výrobce a splňují požární normy.

Dle použití je nutné zvolit správný typ sádrokartonu, případně do extrémních podmínek použít desky Knauf Aquapanel či Rigips Glasroc . Máme rádi nestandartní zakázky, kdy rádi pracujeme se speciálnímy deskami (Habito, Rigistabil, Rigidur, …) Sádrokartonové desky je možné rozdělit na 4 základní druhy, které jsou pro snadné rozeznání barevně odlišeny.

  • Standartní deska  – bílá – běžné použití
  • Impregnovaná deska – zelená – použití v místech, kde nárazově vzniká vlhkost, zejména koupelny
  • Protipožární deska – ružová – protipožární odolnost od 15 až do 180 minut v závislosti na provedení konkrétní konstrukce
  • Akustická deska  – modrá – speciální deska s vyšší pohltivostí zvuku zvyšující pohodlí bydlení

UKÁZKA NAŠICH PRACÍ

Hledáte opravdu spolehlivého partnera?