Stavby

Kompletní realizace rodinných domů

Od prvotního pomyšlení na Vámi vysněný dům vede ke konečnému výsledku dlouhá cesta. Naší snahou je Vám tuto cestu co nejvíce ulehčit a nabídnout Vám v jednotlivých krocích nejlepší řešení a dodržovat dohodnuté termíny a rozpočet.

Klíčem k fungující spolupráci mezi námi a zákazníky je dobrá komunikace. Našim cílem není prosadit naše představy či bezhlavě dodržovat projektovou dokumentaci, ale snažíme se nalézt ideální řešení, které bude vysoce funkční a bude plně vyhovovat Vašim přáním a požadavkům a to nejen dnes, ale i za 10 let. Pomůžeme Vám vybrat kvalitní materiály a doporučíme nejvhodnější pracovní postupy tak, abyste v novém domově byli spokojeni celý život.

Při výstavbě se snažíme dbát na ekologii a proto veškeré materiály a odpad přivezeme a odvezeme tak, abychom co nejméně narušili chod stavby i její okolí a zrecyklovali ho tam, kde má být. Rozhodně Vám odpad nenecháme na stavbě, ač se to někdy stává.


Deprecated: Funkce Elementor\Scheme_Typography není podporována už od verze 2.8.0! Použijte prosím raději funkci Elementor\Core\Schemes\Typography. in /data/web/virtuals/53432/virtual/www/domains/empl.cz/wp-includes/functions.php on line 5273