Interiér

Interierové práce

Podlahy

Realizujeme podlahy do všech druhů budov. Ať si vyberete klasické betonové podlahy, samonivelační lité anhydritové podlahy nebo suché plovoucí podlahy, tak jsme schopni splnit Vaše přání. Skrze naše partnery Vám zajistíme výhodné nabídky na podlahové topení (elektrické, teplovodní) na základě Vašeho projektu a požadavků.

Podlahové krytiny

Samozřejmostí je položení finálních krytin od dřevěných podlah, dlažby, vinyl až po koberec.

Malířské práce

Provádíme malování pokojů, bytů, schodišť, kanceláří i průmyslových objektů. Při realizaci malířských prací dbáme na pečlivou přípravu povrchu, stržení tapet, oškrábání staré omítky či potřebnou penetraci. Aby byl zákazník spokojený, tak nezapomínáme ani na úklid a dbáme na to, aby prostor byl co nejméně znečištěn.

Malujeme interiéry bytové, tak i průmyslové. Nátěry fasád a speciální nátěry garáží apod.

 

Dveře -montáž, objednání

 

Obkladačské práce

Provádíme kompletní obkladačské práce ve vnitřních i venkovních prostorách. Obkládáme nejen koupelny či kuchyně, ale například i průmyslové haly či podezdívky domu. Součástí realizace nových obkladů je i vybourání starého materiálu včetně úklidu a odvozu suti.

Voda, elektrika

Zajišťujeme práce od bourání, zdění, vysekávání a zapojení rozvodů elektřiny, instalace vody, topení i plynu, omítání až po štukování, hydroizolace a betonování

Ukázky našich prací

Hledáte opravdu spolehlivého partnera?