Logo O NÁS NABÍZÍME BARVY REFERENCE KONTAKTY POPTÁVKA
EMPL.cz EMPL.cz EMPL.cz EMPL.cz EMPL.cz

Sádrokartonářské práce

Naše firma je největším dodavatelem a instalátorem sádrokartonu v regionu. Za 20 let existence jsme instalovali více než 300 000 m2 sádrokartonu. Sádrokarton je ideální materiál pro stavbu nenosných příček, stropních podhledů, půdních vestaveb a protipožárních prvků. Naši montéři mají bohaté zkušenosti a jsou zárukou kvality, kterou u příležitostných živnostníků nenajdete. 

Realizujeme kompletní montáže sádrokartonů pro všechny použití, od běžných příček, kompletních půdních vestaveb, snižování stropů podhledem, protipožární stěny v průmyslových objektech, atd.

Jsme pravidelně proškolováni a držíme všechny potřebné certifikáty pro sádrokartonové práce. Všechny montáže protipožárního sádrokartonu jsou prováděny dle technických listů výrobce a splňují požární normy řady ČSN 73 08.. .

 

Dle použití je nutné zvolit správný typ sádrokartonu, případně do extrémních podmínek použít desky Knauf Aquapanel či Rigips Glasroc . Sádrokartonové desky je možné rozdělit na 4 základní druhy, které jsou pro snadné rozeznání barevně odlišeny.

  • Standartní deska  - bílá - běžné použití
  • Impregnovaná deska - zelená - použití v místech, kde nárazově vzniká vlhkost, zejména koupelny
  • Protipožární deska - ružová - protipožární odolnost od 15 až do 180 minut v závislosti na provedení konkrétní příčky
  • Akustická deska  - modrá - speciální deska s vyšší pohltivostí zvuku zvyšující pohodlí bydlení
Pro další informace, rady a cenové kalkulace kontaktujte:
+420 775 065 470
Sádrokartonářské práceSádrokartonářské práce
Poptávka
* Jméno a příjmení
* E-mail* Telefon